fbpx

Almanya Obezite ve Diyabet Cerrahisi Toplantıları #2

Şubat 14, 20190Bizden

Almanya Obezite ve Diyabet Cerrahisi Toplantıları #2

Şubat 14, 2019 0
image2-2-1200x675.jpeg
Obezite ve Diyabet Cerrahisi ile ilgili ikinci toplantımızı Almanya’nın Osnabrück şehrinde, 10/02/2019 tarihinde gerçekleştirdik. Yaklaşık 50 kişinin katılımı ile çok verimli toplantı oldu. ObeziteTip 2 şekerhastalığı ve tedavi yöntemlerinden bahsettim. Katılımcıların merak ettiği soruları cevapladım. Tüp Mide AmeliyatıŞeker Ameliyatı ile ilgili gelen yoğun soruları cevapladım. Obeziteye bağlı gelişen hastalıklardan ve tedavi yöntemlerini konuştuk. Almanya’dan Türkiye’ye Tüp Mide Ameliyatı yada Şeker Ameliyatı için gelecek olan hastaları havaalanında karşılayıp onları en son teknoloji ile donatılmış olan hastanemizde deneyimli ve güler yüzlü personelimizle misafir edip tedavileri bitikten sonra evlerine uğurlamak için tekrar havaalanına bıraktığımızı anlattım. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Yasal Uyarı


Bu site, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup internetten sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalık tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Op. Dr. Volkan Arayıcı’nın web sitesini ziyaret eden herkes Yasal Uyarı sayfasında belirtilen tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.
Abone Ol


Obezite ve Tip 2 diyabet ile ilgili güncel gelişmeleri ilettiğimiz bültenimize abone olun. Spam ileti gönderilmemektedir.Tüm hakları saklıdır. Tasarım & Barındırma