fbpx

Aydın’da Tüp Mide Ameliyatı

Ocak 16, 20190Sağlık

Aydın’da Tüp Mide Ameliyatı

Ocak 16, 2019 0
aydinda-tup-mide-ameliyati-1.png
Aydın’da tüp mide ameliyatı, Muğla’da tüp mide ameliyatı, Bodrum’da tüp mide ameliyatı, kuşadasın da tüp mide ameliyatı, Denizli’de tüp mide ameliyatı.
Aydın, Muğla ve Denizli’den gelerek birçok obezite ile mücadele eden hastalarıma gerek tüp mide gerek Gastrik Bypass ameliyatı yaparak yeni hayatlarına başlamasına yardımcı oldum.
Aydın, Muğla ve Denizli’den gelen yüzlerce hastayı obezite, şeker hastalığı, yüksek tansiyon ve uyku apnesi gibi hastalıklardan kurtarıp, sağlıklı hayat sürmelerine vesile oldum.
Obezite nedeni ile çocuk sahibi olamayan Aydın, Muğla, Denizli, Bodrum, Marmaris, Kuşadası’ndan gelen onlarca hastama tüp mide ameliyatı yaparak normal yollardan çocuk sahibi olmasına vesile oldum.
Obezitesi olup çocuk sahibi olamayan kadınlar tüp mide ameliyatı olarak kilo verirler ve normal yolla hamile kalabilirler.
Aydın, Muğla, Denizli, Bodrum, Kuşadasın da şeker hastalığı ile mücadele eden onlarca hastama şeker ameliyatı yaptım ve şeker hastalığından kurtulmalarına vesile oldum. Ameliyat sonrası erken dönemden şeker hastalığından kurtuldular ve şeker ilaçlarını ve insülinleri çöpe attılar. Daha sağlıklı ve mutlu yaşamaya başladılar. Şeker hastalığında ameliyat ile kurtulmak mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Yasal Uyarı


Bu site, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup internetten sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalık tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Op. Dr. Volkan Arayıcı’nın web sitesini ziyaret eden herkes Yasal Uyarı sayfasında belirtilen tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.
Abone Ol


Obezite ve Tip 2 diyabet ile ilgili güncel gelişmeleri ilettiğimiz bültenimize abone olun. Spam ileti gönderilmemektedir.ET Copyright Light
Aydın Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı
WhatsApp chat