fbpx

#tüpmide #gastrikbypass #midebotoksu

Basında Volkan Arayıcı

Haber başlıkları üzerine tıklayarak haber metnini orijinal kaynakta görüntüleyebilirsiniz.

Tüp Mide Ameliyatı Hakkında

Merak Edilenler

10 yıllık tüp mide (mide küçültme) ameliyatları deneyimi boyunca hastalarımız tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik. Bunlar dışında merak ettikleriniz için aşağıda bulunan bağlantılara tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.
WhatsappInstagram
  • Ameliyat ne kadar sürmektedir? Ne zaman taburcu olabilirim?
  • Ameliyat sonrası ne olacak?
  • Tüp Mide Ameliyatı Nedir?
  • Ameliyat nerede yapılmaktadır?
  • Tüp Mide ameliyatı ücreti nedir?
  • Neden Op. Dr. Volkan Arayıcı?
Ameliyat ne kadar sürmektedir? Ne zaman taburcu olabilirim?

Tüp mide ameliyatı yaklaşık 60 – 90 dakika arasında sürmektedir. Ameliyat olacak olan kişiler; ameliyat öncesi tetkikler dahil toplam 3-4 gün hastanemizde kalmaktadır.

Ameliyat sonrası ne olacak?

Hastalarımız ameliyat biriminden 4 saat sonra tek başına kalkıp yürüyüş yapabilmektedir. 2. günün sonunda ise hastalarımız özel diyetistenler tarafından hazırlanmış beslenme önerileri ile birlikte taburcu edilmektedir. Taburcu edilirken ilk 15 gün  kullanmaları gereken özel mamalar tarafımızdan temin edilmektedir.

Tüp Mide Ameliyatı Nedir?

Tüp mide ameliyatı; büyük kesikler gerektirmeyen, karına açılan 4 tane küçük delikten kameralı özel cerrahi aletlerle midenin 3/2’sinin alınarak midenin küçültülmesi operasyonudur. Ameliyat sonrası kişi küçük lokmalarla doymakta ve iştah hormonu vücuttan uzaklaştırıldığı için iştah azalmaktadır. Tüp mide ameliyatı deneyimli ellerde çok güvenilir bir uygulamadır.

Ameliyat nerede yapılmaktadır?

Tüp mide ameliyatı Op. Dr. Volkan Arayıcı tarafından Özel İzmir Medifema Hastanesinde yapılmaktadır. Hastanemiz İzmir Adnan Menderes Havalimanına (ADB) 10 km uzaklıktadır. En son teknoloji ve deneyimli sağlık personeli ile donatılmıştır. Ameliyat olmak için gelen hastalarımız VIP araçlar ile alınarak hastanemize getirilmekte, ameliyat sonrası da yine aynı şekilde havalimanına uğurlanmaktadır.

Tüp Mide ameliyatı ücreti nedir?

Tüp mide ameliyatı ücreti hastanın yandaş hastalıkları ve metabolik sonuçlarına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisi ve ücretsiz muayene için iletişim sayfamızdan ya da instagram hesabımdan bana ulaşabilirsiniz.

Neden Op. Dr. Volkan Arayıcı?
  • 13 yıllık genel cerrahi uzmanlığı deneyimi,
  • 5 yıllık obezite ve diyabet cerrahisi deneyimi,
  • 1000+ başarılı tüp mide ve şeker ameliyatı,
  • Ameliyat sonrası 7 gün 24 saat destek…

İşte bu yüzden Op. Dr. Volkan Arayıcı‘yı tercih edebilirsiniz.Yasal Uyarı


Bu site, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup internetten sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalık tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Op. Dr. Volkan Arayıcı’nın web sitesini ziyaret eden herkes Yasal Uyarı sayfasında belirtilen tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.
Abone Ol


Obezite ve Tip 2 diyabet ile ilgili güncel gelişmeleri ilettiğimiz bültenimize abone olun. Spam ileti gönderilmemektedir.Tüm hakları saklıdır. Tasarım & Barındırma