Halk arasında mide küçültme ameliyatı yada tüp mide ameliyatı diye bilinen sleeve gastrektomy ameliyatı Aydın’da obezite, Muğla’da obezite, Denizli’de obezite ve İzmir’de obezite ile mücadele eden bir çok kişinin tekrar sağlığına kavuşmasını sağlamıştır. Mide küçültme ameliyatını yada diğer adıyla tüp mide ameliyatını gerekli olan kriterleri karşılayan kişilere güvenli ve başarılı bir şekilde ben Op.Dr.Volkan Arayıcı tarafından yapılmaktadır.

Mide küçültme ameliyatı ya da tüp mide ameliyatının fiyatı ne kadar? Mide küçültme ameliyatını yada tüp mide ameliyatını devlet karşılıyor mu?

Vücüt kitle indeksi 40 ve üzerinde olan hastalar yada vücut kitle indeksi 35 ile 40 arasında olan kişilerde obeziteye bağlı yandaş hastalık ( yüksek tansiyon, şeker hastalığı, uyku apnesi, karaciğerde ileri derecede yağlanma, bel fıtığı ve dizlerde kireçlenme gibi ) var ise bu kişilere mide küçültme ameliyatı yada diğer adıyla tüp mide ameliyatıyapılması uygundur.

Tüp Mide Ameliyatı fiyatı hastaneden hastaneye, doktordan doktora değişmekle birlikte hastanın vücut kitle indeksine, yaşına, yandaş hastalıklarına göre de değişebilmektedir.

Fiyat almak için iletişim sayfamızı ziyaret ederek benimle iletişime geçiniz…

1 Comment

  • Aynur, Aralık 23, 2019 @ 3:20 pm Reply

    Merhaba. Ben 82 kiloyum ve kilo vermekte zorlanıyorum. Mide küçültme bana uygunmudur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

buharlı far temizleme, smx far temizleme kiti
Trustpilot