fbpx

Mide Küçültme Ameliyatı Fiyatı – Tüp Mide Ameliyatı Fiyatı

Ocak 30, 20190Sağlık

Mide Küçültme Ameliyatı Fiyatı – Tüp Mide Ameliyatı Fiyatı

Ocak 30, 2019 0
mide-kucultme-ameliyati-fiyati.jpg

Halk arasında mide küçültme ameliyatı yada tüp mide ameliyatı diye bilinen sleeve gastrektomy ameliyatı Aydın’da obezite, Muğla’da obezite, Denizli’de obezite ve İzmir’de obezite ile mücadele eden bir çok kişinin tekrar sağlığına kavuşmasını sağlamıştır. Mide küçültme ameliyatını yada diğer adıyla tüp mide ameliyatını gerekli olan kriterleri karşılayan kişilere güvenli ve başarılı bir şekilde ben Op.Dr.Volkan Arayıcı tarafından yapılmaktadır.

Mide küçültme ameliyatı ya da tüp mide ameliyatının fiyatı ne kadar? Mide küçültme ameliyatını yada tüp mide ameliyatını devlet karşılıyor mu?

Vücüt kitle indeksi 40 ve üzerinde olan hastalar yada vücut kitle indeksi 35 ile 40 arasında olan kişilerde obeziteye bağlı yandaş hastalık ( yüksek tansiyon, şeker hastalığı, uyku apnesi, karaciğerde ileri derecede yağlanma, bel fıtığı ve dizlerde kireçlenme gibi ) var ise bu kişilere mide küçültme ameliyatı yada diğer adıyla tüp mide ameliyatı yapılması uygundur.

Tüp Mide Ameliyatı fiyatı hastaneden hastaneye, doktordan doktora değişmekle birlikte hastanın vücut kitle indeksine, yaşına, yandaş hastalıklarına göre de değişebilmektedir.

Fiyat almak için iletişim sayfamızı ziyaret ederek benimle iletişime geçiniz…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Yasal Uyarı


Bu site, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup internetten sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalık tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Op. Dr. Volkan Arayıcı’nın web sitesini ziyaret eden herkes Yasal Uyarı sayfasında belirtilen tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.
Abone Ol


Obezite ve Tip 2 diyabet ile ilgili güncel gelişmeleri ilettiğimiz bültenimize abone olun. Spam ileti gönderilmemektedir.ET Copyright Light
Aydın Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı
WhatsApp chat