fbpx

Aydın merkezde kendi muayenehanemde hastalarımızın ilk değerlendirmesini yapıp yeme alışkanlıklarına ve kronik hastalıklarına göre hastamızın ihtiyacı olan ameliyat şeklini planlayıp hastalarımızla ameliyat gününü kararlaştırıyoruz. Ameliyat tarihinden bir gün önce hastalarımız ameliyatı yapacağım hastaneye başvurmaktadır. Burada hastalarımızı karşılayan hostes arkadaşlarımız yatış işlemlerini gerçekleştirmekte ve onların refakatinde ameliyat hazırlık tetkikleri, endoskopi ve karın Ultrasonu yapılmaktadır. Hastalarımız Endokrinoloji/ Dahiliye, Kardiyoloji, Göğüs hastalıkları, Anesteziyoloji ve Psikiyatri uzmanlarınca değerlendirildikten sonra ameliyata engel bir durum saptanmaması halinde bir gün sonra ameliyata alınmaktadır. Ameliyat olduğu günün ertesinde diyetisyen ile görüşme sonrası beslenme başlamaktadır. Bir sorun gelişmediği takdirde 2 ya da 3 gün sonra hastalarımız taburcu edilmektedir.


Yurtdışı Hastalarımız

Yurt Dışından gelen hastalarımız Adnan Menderes havaalanında tarafımızdan karşılanmakta ve VIP transfer ile ameliyatı gerçekleştireceğimiz hastanemize götürülmektedir. Burada ameliyat öncesi gerekli tüm tetkikler yapılır. Ameliyat için engel bir durum saptanmaz ise ertesi gün ameliyat gerçekleştirilir. İyileşme süreci tamamlandıktan sonra hastalarımız tekrar havaalanına bırakılarak yeni hayatlarına uğurlanırlar.

Yasal Uyarı


Bu site, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup internetten sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalık tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Op. Dr. Volkan Arayıcı’nın web sitesini ziyaret eden herkes Yasal Uyarı sayfasında belirtilen tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.
Abone Ol


Obezite ve Tip 2 diyabet ile ilgili güncel gelişmeleri ilettiğimiz bültenimize abone olun. Spam ileti gönderilmemektedir.ET Copyright Light
Aydın Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı
WhatsApp chat