fbpx

Aklınıza takılanlar mı var?

Whatsapp’tan Görüşelim

Obezite ve Metabolik Cerrahi

Aklınıza takılan ve sormak istediğiniz tüm sorulara anında yanıt almak için bize whatsapp üzerinden anında mesaj gönderebilir, sesli ve görüntülü arama ile Dr. Arayıcı ile görüşebilirsiniz.

Yurtdışından Gelecek Hastalara Özel

Yurtdışından gelen hastalarımız Adnan Menderes havalimanında tarafımızdan karşılanmakta ve VIP transfer ile son teknoloji ile donatılmış olan, deneyimli sağlık çalışanları ile hizmet vermekte olan hastanemize (Özel İzmir Medifema Hastanesi) götürülmektedir.

Burada ameliyat öncesi gerekli tüm tetkikler kendilerine tahsis edilen hostesler kılavuzluğunda yapılır. Ameliyat için engel bir durum saptanmaz ise ertesi gün ameliyat gerçekleştirilir. İyileşme süreci (2 gün) tamamlandıktan sonra hastalarımız tekrar havalimanına bırakılarak yeni hayatlarına uğurlanırlar.

Hastalarımızın ameliyat sonrası kullanmaları gereken özel mamalar tarafımızdan hastalarımıza hediye edilmektedir.

Hastalarımızdan Serpil hanım Ameliyat öncesi ve sonrası deneyimlerini anlatıyor…Yasal Uyarı


Bu site, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup internetten sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalık tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Op. Dr. Volkan Arayıcı’nın web sitesini ziyaret eden herkes Yasal Uyarı sayfasında belirtilen tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.
Abone Ol


Obezite ve Tip 2 diyabet ile ilgili güncel gelişmeleri ilettiğimiz bültenimize abone olun. Spam ileti gönderilmemektedir.ET Copyright Light
Aydın Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı
WhatsApp chat