Volkan Arayıcı - Tüp Mide Ameliyatı

Merhaba. Artık kilolarınızdan ve kilolarınıza bağlı yandaş hastalıklarınızdan sıkıldınız ve bir çok yöntem denemenize rağmen bu kilolardan kurtulamadınız. En sonunda obezite cerrahisini araştırmaya başladınız ve tüp mide yada gastrik bypass ameliyatı olmaya karar veridiniz. Bu ameliyatı Almanyada olmaya karar verdiniz fakat önünüze konulan uzun ve sıkıcı prosedürleri aşamadınız. Sigortanız bu ameliyatı karşılamadı. Sizde bu ameliyatı başka bir ülkede olmaya karar verdiniz fakat çok korkularınız var. Dilini, kültürünü bilmediğiniz bir ülkede nasıl olacakta hiç tanımadığınız bir doktora kendinizi emanet edeceksiniz. Size eğer bize ameliyat olmak isterseniz nasıl bir süreçin sizi beklediğini bu yazımda anlatacağım.

Öncelikle lütfen instagram yada facebookdan daha önce ameliyat olmuş hastalarımızla bağlantıya geçin ve onların yaşadığı deneyimleri sorun. Onların tecrübeleri sizleri rahatlatacaktır. Bizimle sosyal medya veya WhatsApp üzerinden bağlantıya geçtikten sonra ana dili almanca olan koordinatörümüz sizinle süreç hakkında her türlü bilgilendirmeyi yapacaktır. Eğer bana sormak istediğiniz sorular var ise bana iletecek ve sonrasında benim cevaplarımı size iletecektir. Eğer ameliyat olmaya karar verirseniz koordinatörüm ile beraber bir ameliyat günü belirleyeceksiniz ve uçak biletinizi alıp resmini bize gönderdikten sonra randevunuz kesinleşmiş olacak. Ameliyat gününüz geldiğinde sizi hava alanında karşılayacağız ve VİP transfer ile ameliyatınızın yapılacağı hastaneye transferiniz gerçekleştireceğiz.

Volkan Arayıcı - Mini Gastrik Bypass Ameliyatı

Hastanemizde ameliyat öncesi yapılması gereken detaylı check up kontrollerinizi ana dili almanca olan koordinatörümüzün refakatinde yapılacak. Eğer ameliyat olmanıza engel bir durum saptanmaz ise sizi yine koordinatörümüz eşliğinde ameliyathaneye götürüp burada ameliyatınızı gerçekleştireceğim.

Ameliyat bittikten sonra koordinatörümüz eşliğinde uyanma odasında uyanacak ve daha sonra odanıza götürüleceksiniz. Odanızda dört saat dinlendikten sonra tek başınıza kalkıp yürümeye başlayacaksınız.

Ameliyat sonrası ikinci günde su ve çorba içmeye başlayacaksınız ve direniniz çekilecek. Diren çelilirken hiç bir ağrı duymayacaksınız.

Ameliyat sonrası 3. Gün tüm ilaçlarınız ayarlandıktan, diyetisyen görüşmeleri yapıldıktan ve benim tarafımdan tüm sonraki süreç hakkında bilgilendirmeler yapıldıktan sonra havaalanına tekrar VİP transfer ile bırakılacaksınız.

Evinize gittikten sonra sizinle WhatsApp üzerinden sürekli iletişim halinde olacağız. Her türlü sorununuzda yanınızda olacağız. Diyetisyen desteği vereceğiz. Ameliyat sonrası birinci ayda bazı kan tahlilleri yaptırmanızı isteyeceğiz. Bunları yaptırıp bize göndereceksiniz. Bu sonuçlara göre sizinle konuşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

buharlı far temizleme, smx far temizleme kiti
Trustpilot