fbpx

Op. Dr. Volkan Arayıcı

Uzmanlıklarımız

Sizlere aşağıdaki alanlarda yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Tüp Mide Ameliyatı


Tüp mide ameliyatı obezite ile mücadelede çok etkili bir yöntemdir. Mide hacmini küçülterek ve iştah artışına neden olan ghrelin hormonunu vücüttan uzaklaştırarak etki gösterir.


AYRINTILI BİLGİ


Gastrik Bypass


Gastrik by-pass ameliyatı hem gıda alınımını kısıtlarken aynı zamanda alınan gıdanın emilimini azaltan bir yöntemdir. Kombine ameliyatların halen en sık uygulanan tipidir.


AYRINTILI BİLGİ


Revizyon Cerrahisi


Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications. Quickly drive clicks-and-mortar catalysts for change before vertical architectures.


READ MORE


Laparoskopik (Kapalı) Kasık Fıtığı Ameliyatı


Laparoskopik kasık fıtığı ameliyatı veya diğer adıyla kapalı fıtık ameliyatı, karın duvarına açılan küçük deliklerden yapılır. Göbek yakınından açılan 1.5 cm genişliğindeki delikten içeri zararsız bir gaz olan C02 verilip orada bir boşluk oluşturulur.


AYRINTILI BİLGİYasal Uyarı


Bu site, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup internetten sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalık tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Op. Dr. Volkan Arayıcı’nın web sitesini ziyaret eden herkes Yasal Uyarı sayfasında belirtilen tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.
Abone Ol


Obezite ve Tip 2 diyabet ile ilgili güncel gelişmeleri ilettiğimiz bültenimize abone olun. Spam ileti gönderilmemektedir.Tüm hakları saklıdır. Tasarım & Barındırma