Op. Dr. Volkan Arayıcı About Obesity is not your destiny!
Dr. Arayıcı

Obezite ve Metabolik Cerrahi

Dr. Arayıcı, particularly specializing in laparoscopic surgery  at public hospitals in various cities of Turkey, has been performing operations only in the field of metabolic surgery since 2014. It has touched the lives of thousands of people who have struggled with Obesity and Type-2 Diabetes until today and offered a new life. Dr. Arayıcı,  a member of the International Association of Bariatric and Metabolic Surgeons (IFSO), is married and has a daughter.

Tüp Mide Ameliyatı

Gastrik Bypass

Revizyon Cerrahisi

0 +

Mutlu Hasta

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

toplantı & kongre

0 %

cerrahi başarı

home-2_section_01-02
home-2_section_01-03
home-2_section_01-01
About Me

Professional Medical Care in Full Measure

For us, there are no minor aspects, because a quality result always depends on trifles. Over the years of our activities, we have gained the unique experience of organizing medical services for citizens and foreign nationals.

Private patients, international organizations and corporate businesses feel safe and comfortable in establishing relationships.

Dr. Arayıcı

Neden Dr. Arayıcı?

Kalite

Deneyim

Mutluluk

Hastalarımıza değer veriyoruz. Kliniğimizde dünyaca ünlü Johnson & Johnson ve Covidien markalarına ait FDA onaylı ve tek kullanımlık ürünler tercih edilmektedir. İşbirliği yaptığımız hastaneler ve ameliyat sonrası hastalarımıza ücretsiz olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde alanında en iyi firmalarla çalışıyoruz.

Obezite Cerrahisi ameliyatları yüksek özellikli ameliyatlardandır. Son 10 senedir sadece bu alanda ameliyatlar yapan Dr. Arayıcı, hastalarının bu deneyimi en konforlu ve sorunsuz yaşaması için uzmanlaşmıştır.

Tüm hastalarımız yanılıyor olamaz. Kliniğimizde bugüne kadar yeni bir hayata merhaba diyen tüm hatalarımız yaşadığı deneyimi “mükemmel” olarak tarif ediyor. Hastalarımızın yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Mutlu Hastalar

Medya

Bizi Yakından Tanıyın

Hastanemiz

Öncesi Sonrası

Transfer

Tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

+90 (532) 466 67 67

  Verdiğim bilgilerim doğrudur.

  Obezite Blog

  Son Yazılarımız

  Send
  Need Help?
  Mevlüt
  Hello, 👋
  How can I help you?